מאמרים

עלה ירוק, נצביע לשינוי החוק - המשך למאמר

לדעתי זוהי סתם תבוסתנות, קטנות אמונה, מאחר וכל קול אחד משפיע, ואם מספיק קולות בודדים ירגישו זאת בעצמם אז משם יבוא השינוי והכוח. אדם שאומר שאין לו אמונה או הסכמה עם הכוונות של המפלגה, מאה אחוז, זכותו המלאה, אבל פחד מחוסר השפעה זו לא סיבה מספקת לא לתמוך.

למה כן לבחור בהם? בראש ובראשונה, אחוזים עצומים של אזרחים במדינת ישראל צורכים ומשתמשים כיום בסמים קלים. חשיש, מריחואנה, ג'ארס, משתמשים בהכל. מבוגרים, נוער, סטודנטים, כמויות אדירות של אנשים. זה לא שהמדינה והמשטרה מצליחות לאכוף את איסור העישון, אלא כל מה שנעשה זה שהחומרים האסורים מובחרים ומגיעים ממקומות ומדינות עויינות, יחד עם הברחות נערות ליווי ונשק. במידה וסמים קלים יהפכו לחוקיים בשימוש עצמי תהיה שליטה על הגידול, המכירה, האיכות והידיעה מהיכן החומרים מגיעים. כך הסמים עצמם יעלו פחות באופן משמעותי לקונה, מה שיקל על אורח חייו (כן, אנשים קונים כך או כך, אז לפחות שהמחירים יהיו בטווח שאיכשהו הגיוני בהשוואה לעולם), בנוסף הכסף יוזרם אל המדינה והמסים במקום שיוזרם במיליארדים אל סוחרי הסמים, משפחות הפשע ושאר כיסים אשר אף אחד מאיתנו אינו באמת רוצה למלא.

קרא עוד הלוואי ועוד אנשים יאמינו וישפיעו, כמוני, ואף אחד לא יצטרך לבזבז סכומי עתק או לשלם על גיחה קצרה לאמסטרדם לאחר חופשת סקי, ורק כדי לעשן קצת מריחואנה ולהרגע.

חזרה לחלק ראשון